В рамках районного профорієнтаційного проекту «Сім доріг – одна моя» відбулася зустріч з представниками Хмельницької національної академії державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького

12.10.2018 року у Будинку культури в рамках районного профорієнтаційного проекту «Сім доріг – одна моя» відбулася зустріч  з представниками Хмельницької національної академії державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького. Учні закладів загальної середньої освіти м. Дергачі познайомилися з аспектом професій та можливостями даного закладу. Були представленні всі особливості та переваги академії.

Залишився останній крок для всіх випускників нашого району і ми маємо надію, що кожен з учнів зробить правильний вибір.