Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Участь в обласному конкурсі «Валеологічна культура – вибір ХХІ століття».

15 березня 2019 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулася конференція учнівських науково-дослідницьких робіт щорічного обласного конкурсу «Валеологічна культура – вибір ХХІ століття».
Перші місця на конкурсі посіли учні Дергачівського району: Бикова Оксана, Перевертайло Микита, учні 8 класу КЗ «Подвірський ліцей», вихованці гуртка Дергачівського БДЮТ, наукові керівники: Набока І.Є., Пономаренко К.С.; Жорник Анна, учениця 9 класу КЗ «Вільшанський ліцей», науковий керівник: Гончар Н.М.; Славгородська Маргарита, учениця 11 класу КЗ «Пересічанський ліцей», науковий керівник: Зубакіна В.І.
Під час роботи конференції були розглянуті питання популяризації здорового способу життя, формування валеологічної культури, залучення учнівської молоді до практичних наукових досліджень у галузі біології здоров’я людини.
Від Дергачівського району з доповідями на підсумковій конференції виступили Жорник Анна та Славгородська Маргарита.
За підсумками участі у конкурсі переможці були нагороджені дипломами І ступеня.