Підсумки обласної виставки писанкарства «Різдвяна писанка»

З 19 грудня 2018 року по 10 січня 2019 року в рамках Всеукраїнського етнокультурного проекту «Folk Ukraine» Всеукраїнського фестивалю писанок відбулася обласна виставка-конкурс писанкарства «Різдвяна писанка».

Вітаємо переможців обласної виставки писанкарства «Різдвяна писанка»!
  Наказ КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» від 15.01.2019 №15.:

за ІІ місце:
з техніки «Монастирська писанка», вікова категорія 7-10 років:
- колектив вихованців гуртка бісероплетіння «Бусинки» Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області, за роботу «Зимові візерунки» (керівник – Шаповалова О.С.);

з техніки «Різдвяна композиція», вікова категорія 11-14 років:
- Омельченка Ярослава та Крупу Анастасію, учнів Комунального закладу «Пересічанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, за роботи «Веселе Різдво» та «Снігурі» (керівник – Твердохліб О.В.);

Нагороджена Подякою за майстерність виконання роботи та оригінальну ідею Гайдаржи Єлизавета, учениця Комунального закладу «Прудянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, за роботу «Веселе Різдво» (керівник – Колісніченко Н.В.).