Відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої та позашкільної освіти

20.03.2018 року відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

На нараді були присутні гості: представник із служби центру зайнятості провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Головко Наталія Миколаївна, голова громадської організації Дергачівської районної спілки ветеранів АТО Густілін Сергій Володимирович, член громадської організації Дергачівської районної спілки ветеранів АТО Святенко Роман Олексійович, Янов Віталій - представник клуба «Джура» вишкільного табору «Рятівник».

Порядок денний:

1. Профорієнтаційне супроводження учнів випускних класів. Презентація в online сервісі служби зайнятості.

Головко Н.М.

2. Виступ голови громадської організації Дергачівської районної спілки ветеранів АТО.

Густілін С.В.

3.Проведення районного конкурсу на кращу організацію правового виховання      в закладах загальної середньої освіти.

Данилюк О.О.

4. Досвід роботи з правової освіти заступника директора з виховної роботи Прудянської ЗОШ Герасименко Н.В.

Герасименко Н.В.

5. Стан розвитку позашкільної освіти району.

Лещенко О.І. ДЮСШ

Однокозова Т.І. БДЮТ

6. Організація і проведення районного військово – патріотичного заходу «Сокіл» («Джура»). Виступ члена громадської організації Дергачівської районної спілки ветеранів АТО, представника клуба «Джура» вишкільного табору «Рятівник».

Поставнича Л.В., Святенко Р.О., Янов Віталій

7. Різне:

• Проведення районного заходу для обдарованих дітей «З вірою в майбутнє» спільно з Харківським національним університетом внутрішніх справ.
  • Участь шкільного самоврядування у районному Проекті розвитку інклюзивної освіти в закладах загальної середньої освіти Дергачівського району.

Гуріна В.В.

.