Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Заходи з метою вшанування героїв Небесної Сотні

20 лютого ми відзначаємо  річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України - від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України. Сьогодні у закладах освіти Дергачівського району відбулися заходи з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості та виховання учнів у національно – патріотичному дусі. Для учнів були проведенні години спілкування, засідання «круглі столи», семінари, лінійки-реквієм  «Герої не вмирають», «Сучасні борці за єдність України, «На варті наших душ – Небесна Сотня». В шкільних бібліотеках організували тематичні виставки «Україна в боротьбі за державність», «А сотню вже зустріли небеса ...».

Герої живуть доти, доки не згасає про них пам'ять. Кожен залишиться в наших серцях, тож схилімо голови перед подвигом Героїв Небесної Сотні і пронесемо пам'ять про них через життя.