Районне методичне об’єднання вчителів початкових класів (2-х)

На базі Токарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 26 квітня відбулося районне методичне об’єднання вчителів початкових класів (2-х).

Присутні мали змогу ознайомитися з досвідом роботи Скиби Ганни Іванівни. Під час проведення години спілкування «Земля-мій справжній дім» учні та вчитель були єдиним цілим.

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й героїчні події, імена мужніх добровольців — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці, виявивши жертовність, високий патріотизм, зупиняючи ядерну катастрофу. Їхній подвиг назавжди записаний до літопису людської мужності та навічно залишиться у пам’яті українського народу – головна ідея презентації дітей «Чорнобиль-мій біль».