Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Участь лідерів Дергачівського району у навчально-тематичного зборі лідерів Харківської області

Участь лідерів Дергачівського району

у навчально-тематичного зборі лідерів Харківської області

 

          З 11 по 13 січня 2018 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся навчально-тематичний збір лідерів учнівського самоврядування Харківської області, в якому взяли участь близько 80 членів та координаторів районних (міських) рад старшокласників.

            У рамках реалізації  Всеукраїнського проекту «Рух лідерів», що координує Харківська обласна рада старшокласників, до лідерів Харківщини приєдналися лідери Сумської ради старшокласників та Сумського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені  І.Г. Харитоненка. Наш район представляли Клименко Діана та Котов Владислав (Козачолопанський НВК).

            Під час проведення збору учасники обмінялися досвідом роботи щодо впровадження та реалізації волонтерського проекту Харківської обласної ради старшокласників «Допоможи герою АТО», взяли участь в екскурсії до Фельдман Еко-парку, де каталися на конях, відвідали вистави театру звірів та циркової студії. 

            Під час  тренінгу, що провела Мельман Вікторія Олександрівна, доцент кафедри політології та філософії ХарРІ НАДУ при Президентові України, активно обговорювалися проблеми розв’язання конфліктів, ролі лідера в учнівському середовищі.  

           12 січня 2018 року відбувся ювілейний десятий новорічний бал лідерів учнівського самоврядування Харківської області. Лідери із задоволенням узяли участь в майстер-класах, що проводили Марія Літвінова, неодноразовий чемпіон всесвітніх конкурсів бального танцю, керівник гуртків бального танцю Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», та хореограф Сумського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Олена Сафонова, на яких вивчали полонез, падеграс, польку. Наприкінці свята лідерів привітали Дід Мороз, Снігуронька та творчі колективи Палацу. Новорічний бал став справжнім незабутнім святом краси, грації, молодості!  

           Незабутнім враженням збору стала участь лідерів у Вертеп-фесті 13 січня, під час якого лідери заспівали щедрівки. А на головній площі члени україно-польського клубу заспівали колядки польською мовою.« повернутися до списку новин