Подорож до країни новорічної казки

Незабутній захоплюючий вихідний в грудні провели учні початкових класів Дергачівського НВК «ЗШ-ДЗ», Дергачівського ліцею №2, Дергачівської гімназії №3. Їх до себе в гості запросив Дід Мороз.

На території  «Сказочное подворье Деда Мороза» відбулася екскурсія у справжню новорічну казку. Дітей гостинно зустріла господиня подвір'я пані Вікторія  та подарувала всім запрошення до хатинки Діда Мороза, але потрапити в неї було не так-то просто. Спочатку на дітей  чекала Баба -Яга, яка влаштувала справжнє випробування дітлахам. Та на допомогу їм прийшла Снігуронька та Снігова королева. У будиночку Діда Мороза всі діти мали змогу загадати найпотаємніше бажання і прошепотіти Діду Морозу на вушко. Дітей запросив до себе в  лабораторію професор Всезнайка, де він чаклував з крижаним азотом, який створював справжні дива. Закінчилася ця дивовижна подорож подарунками від Діда Мороза та Снігуроньки.

Особливим подарунком для дітей було катання верхи на конях. Кожна дитина мала змогу поспілкуватися з тваринами. «Нам надали спокійну, лагідну тварину  і ми зрозуміли, що їхати верхи – зовсім нескладно і дуже приємно» - казала дітвора. Досвідчені інструктори «Сказочное подворье Деда Мороза» допомогли зрозуміти базові принципи поводження з конем, після чого діти  насолодитися поїздкою.

Прогулянки верхи – це вдале поєднання приємних фізичних навантажень, природи, свіжого повітря та маса незабутніх вражень. Така різновид активного відпочинку сприятливо позначилася і на організмі, і на нашому настрої. Спілкування з такими благородними тваринами, робить нас мудрішими.

Висловлюємо слова глибокої вдячності господарям та мешканцям «Сказочное подворье Деда Мороза», заступнику голови Дергачівської РДА  Жуваку Є.К. Хай щастить Вам у Новому Році!