Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Інтерактивне спілкування членів ПТК, учасників дослідно-експериментальної роботи з проблеми "Здоров’язбережувальна технологія "Навчання в русі"

Здоров’я нації – це соціальна цінність і невід’ємна частина суспільного багатства. Як виховати здорову дитину, у якої не болить ні душа, ні тіло – ця проблема залишається ключовим фактором у діяльності освітніх закладів. І тому, 13 березня 2019 року Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» спільно з Комунальним закладом «Дергачівський ліцей №1» Дергачівської районної ради проведено інтерактивне спілкування № 1 педагогічного творчого клубу (ПТК) учасників дослідно-експериментальної роботи з проблеми «Здоров’язбережувальна технологія «Навчання у русі» в системі оздоровчо-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів».

Сучасні нормативні документи визначають збереження здоров’я підростаючого покоління пріоритетним напрямом діяльності закладів освіти, тому саме розвиток професійної компетентності педагогів з питань практичної реалізації діагностичної системи оцінки рівня здоров’я дітей та підлітків було визначено метою зазначеного заходу.

Керівник ПТК Волкова І.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості та Заліська О.М., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти емоційно налаштували на плідну творчу співпрацю всіх учасників клубу – представників  з Богодухівського, Шевченківського районів області та Немишлянського району міста Харкова. Директор Дергачівського ліцею №1 Зєнькова Н.О. презентувала досвід роботи закладу щодо впровадження здоров’язбережувальної технології «Навчання у русі» в освітній процес.

Відвідування уроків учителів Єрмоловича О.М., Козловцевої А.І., обговорення стану здоров’я учнів з сімейним лікарем Островною О.О., дискусії, розробка рекомендацій з питань формування здоров’язбережувальної компетентності здобувачів початкової освіти стали предметом аналізу власних переконань та ставлень педагогів-експериментаторів творчого клубу.

Учасники заходу вкотре переконалися, що рухова активність дитини є генеруючим та стимулюючим чинником у формуванні гармонійного розвитку здорової особистості.  « повернутися до списку новин