Результати І (районного) туру конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році

13 лютого 2018 року проведено І етап районного туру конкурсу, у якому взяли участь 5 вихователів закладів дошкільної освіти.

За результатами перевірки контрольних робіт із теорії та методики дошкільного виховання, педагогіки, психології у І (теоретичному)  етапі районного туру  конкурсу:

у номінації «Вихователь дітей раннього віку»: Маслій Наталія Володимирівна, вихователь Дергачівського навчально-виховного комплексу Дергачівської міської ради Харківської області - 49 балів;  у  номінації «Вихователь дітей різновікової групи»: Кадничанська Світлана Юріївна, вихователь Ветеринарного  навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області - 38 балів;

у номінації «Вихователь дітей старшого дошкільного віку» -  Шевченко Тетяна Олександрівна, вихователь Дергачівського дошкільного навчального закладу  (ясел-садка) №2 «Лелеченька» комбінованого типу Дергачівської міської ради Дергачівського  району Харківської області набрала 41 бал, Нестеренко Ірина Сергіївна, вихователь Дергачівського  дошкільного навчального закладу (ясел-садка)  № 3 «Сонечко» комбінованого типу Дергачівської міської ради  Дергачівського району Харківської області - 49 балів, Кладницька Ірина Михайлівна, вихователь Солоницівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови – дошкільний заклад «Перлина» Дергачівської районної ради Харківської області - 49 балів.

22 лютого 2018 року проведено ІІ (методологічний) етап першого (районного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році, участь у якому передбачала відповідність змісту поданих матеріалів вимогам  чинних програм, сучасність, актуальність теми, системний та творчий підхід до вирішення методичної теми. Другий (методологічний) етап Конкурсу відбувся у формі презентації учасниками власного професійного досвіду, портфоліо,  роботи над методичною темою шляхом впровадження інновацій та парціальних програм,  ознайомлення присутніх зі своїм педагогічним кредо. Для виступу кожному учаснику надавалося до 7 хвилин, для відповідей на запитання членів журі 3 хвилини.                                                                                                                                                                            Журі було відмічено оригінальність подання досвіду  Кладницької І.М., Маслій Н.В.

26 лютого підведено підсумки першого (районного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році.

Вітаємо переможців - Маслій Наталію Володимирівну, вихователя Дергачівського навчально-виховного комплексу Дергачівської міської ради Харківської області, у номінації «Вихователь дітей раннього віку», Кладницьку Ірину Михайлівну, вихователя Солоницівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземної мови – дошкільний заклад «Перлина». Бажаємо успіхів у ІІ (обласному) турі конкурсу ««Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році!