Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

В рамках проведення профорієнтації учні 9-х класів завітали до навчального закладу до «Слобожанського регіонального центру професійної освіти».

5 лютого в рамках проведення профорієнтаційної роботи для молоді учні 9-го класу КЗ «Русько-Лозівський ліцей» завітали на презентацію навчального закладу до «Слобожанського регіонального центру професійної освіти».

Викладачі наголошували на тому, що у 14-15 років відбувається активний пошук і вибір виду майбутньої професійної діяльності. Успішність вибору залежить від того, наскільки широко може ознайомитися підліток із світом професій і спеціальностей, наскільки реальні його уявлення про майбутню трудову діяльність.

Учні були ознайомлені з усіма професіями, які вони можуть отримати в даному навчальному закладі, та на практиці презентували професію штукатур, маляр, слюсар та кухар. Діти мали змогу побачити, як проходить навчання. Зустріч була наповнена не тільки цікавим спілкуванням, а й пригощанням смачною випічкою, яку приготували викладачі разом зі своїми учнями до свята Масляної.