Обласні змагання зі спортивного орієнтування "Великі надії"

2 вересня 2018 року в м.Харків (Лісопарк) відбулись обласні змагання зі спортивного орієнтування "Великі надії" серед учнівської молоді Харківської області.
   Як ЗАВЖДИ команда Дергачівського району (зараз у Дергачівській ДЮСШ з 2012 р . функціонує і тільки розвивається відділення спортивного орієнтування ) постійно намагається виборювати призові місця! І цього року її учні взяли участь у змаганнях. Дуже приємно, що для учнів навчальних закладів області ці змагання постійно організовує ОблСЮТур. Ми, постійно з року в рік, максимально залучили дітей у цих наймасовіших змаганнях - 3 команди, по 15 учасників. Серед близько 300 учасників - 45 дергачівців!(50% вихованців відділення спортивного орієнтування). Команди Дергачівської ДЮСШ (Дергачівського району) здобули, дещо незвичні, але стабільні, навіть не місця, а результати! (Представники команд обирають 16 учасників із них 12 кращих здобувають призові бали). На 22. 09 учні Дергачівської ДЮСШ, яку представляли КЗ " Дергачівський ліцей" №1, КЗ "Дергачівський ліцей №2", КЗ "Слатинський ліцей" і вперше за останні роки - Дергачівский ліцей №3 і "Прудянський" з "Козачолопанським" ліцеєм. В Дергачівських ліцеях №2 і № 3 з вересня 2018 р. викладає потужний спеціаліст України - Фельдман Л. П., а вчитель фізичного виховання Прудянського ліцею ( Маслов М. ) на обласні змагання залучив своїх районних призерів і учня Козачолопанського ліцею. 19 вересня 2018 р. за підтримки Начальника управління освіти, культури і туризму Н. Давидової, пройшла відкрита Першість Дергачівської ДЮСШ зі спортивного орієнтування. Всі найкращі спортсмени взяли участь у обласних змаганнях серед учнівської молоді "Великі надії - 2018"! Команди (3) Дергачівської ДЮСШ здобули 7, 8, і 11 місце серед 30 представників. Якщо б, регламент визначав 12 кращих серед районів команд - а так обов'язково повинно бути в майбутньому - ми б були на 2 місці!!! Адже 12 найкращих ДЕРГАЧІВЦІВ - це 2 загальнокомандне місце!
Вітаємо наших призерів в особистих змаганнях!
3 - місце - Вакула Ліза ( гр. Ж-12, 62 учасника), учениця Прудянського ліцею(тренер ДЮСШ Маслов М.).
2 місце - Дєдова Наталія(гр Ж- 16), учениця Дергачівського ліцею №1(тренер ДЮСШ Єрмолович О. М.)
2 місце - Ігнатьєв Максим( гр М - 12, 55 учасників), вихованець Дергачівської ДЮСШ з с. Р. Лозова(тренер ДЮСШ Фельдман Л. П.),
3 місце - Пчолка Дмитро ( гр М - 12, 55 учасників), учень Прудянського ліцею (тренер ДЮСШ Маслов М.).

Слід зазначити, що у цій групі (М-12) представники Дергачівської ДЮСШ здобули (Макаров Владислав - 5 м., Коростильов Микита - 6 м., Добродій Олексій - 8 м.).
Аналізуючи ці змагання, приємно відзначити, що наші вихованці гідно представили район (і як завжди наймасовіше ) в обласних змаганнях. В майбутньому, стабільні результати наших дітей дозволять ВИЗНАЧАТИ команди №1, №2, №3.
Дуже приємно, що наші призери відкритої Першості Дергачівської ДЮСШ, які вперше виступили на обласних змаганнях, здобули 3-ті місця(Пчолка Д. і Вакула Л.) - робимо добру справу.

Відеоматеріали: