Огляд-конкурс клубних закладів Дергачівського району «Естафета культури – 2018»

У рамках проведення огляду-конкурсу клубних закладів Дергачівського району «Естафета культури – 2018» 7 жовтня у Слатинському СК відбулося свято «Хай будуть в серці нерозлучні Добро, Надія, Віра і Любов». Почесними гостями на святі були начальник відділу культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації Ігнатьєва Я.В., провідні методисти РБК Бондаренко В.В., Нікітенко О.О. Свято зібрало людей різних професій, різного віку, яких об’єднує спільна мета – служити людям, робити все для того, щоб рідне селище, район, країна розквітали. Ми вдячні всім учасникам святкового дійства: селищному голові Гурі О.В. за підтримку і допомогу, депутату селищної ради Зубричу І.М., члену виконкому селищної ради Іващенку О.М., учителям, лікарям, підприємцям, ветеранам війни, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, настоятелю храму ікони Казанської Божої Матері отцю Михаїлу, багатодітній сім’ї Лупандіних, бібліотекарю філії № 2 Козел Т.О. та Малікову Артему за відео монтаж. А особливо вдячні всім учасникам художньої самодіяльності.