Відділ освіти Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Відкриття додаткової дошкільної групи в Слатинському навчально-виховному комплексі

6 квітня 2018 року о 10.00 годині відбулося урочисте відкриття дошкільної групи в Слатинському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області за участі Карпової Л.Г, директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації; Ігнатьєва В.В, заступника директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальника управління освіти і науки; Климовської О.Ю., координатора освітніх програм Представництва в Україні Дитячого Фонду ООН ( ЮНІСЕФ ); Жидкова К.С., голови Дергачівської районної державної адміністрації; Лазарєва Г.Ю., голови Дергачівської районної ради;      Гаплєвської І.Б., першого заступника голови районної державної адміністрації; Давидової Н.А., начальника управління освіти, культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації; Скрипки К.С., заступника начальника управління освіти, культури і туризму – начальника відділу освіти Дергачівської районної державної адміністрації; Гури О.В., голови Слатинської селищної ради та депутатів районної ради.

З вітаннями та найкращими побажаннями виступили почесні гості. У ході святкового дійства до уваги присутніх було представлено музичні привітання від дітей, виступ вихованців дошкільного підрозділу  та екскурсія по закладу.