Подарунок для нової української школи КЗ “Дергачівський ліцей № 2

Депутат Дергачівської районної ради Фісун В’ячеслав Олександрович зробив подарунок для нової української школи КЗ “Дергачівський ліцей № 2”. Кабінети трьох перших класів тепер підключені до мережі інтернет та мають локальну мережу! Маленькі школярики мають змогу навчатися цікаво і в повному обсязі користуватися технічними засобами.

В’ячеслав Олександрович не в перше допомагає школам технічним забезпеченням. В минулому році за його підтримки було створено локальну мережу з виходим до мережі інтернет у Дергачівському ліцею № 1, а також на подарунок чекають маленькі учні Дергачівського ліцею № 3.