Управління освіти, культури і туризму Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Сучасний звук - нові можливості

     У  зв’язку зі стрімким розвитком технологій і зокрема у сфері концертного звуку, за останні роки кардинально змінився підхід до створення належного звукового супроводу концертів, вистав, заходів. На зміну аналоговим мікшерним пультам прийшли цифрові, які задовольняють своїми можливості як у студійній роботі, так і концертній діяльності. Тому цей проект був спрямований на придбання цифрового мікшерного пульта, який вирішить проблему і надасть можливість організації заходів, в яких постійно бере участь народний аматорський гурт «Перфоменс», на новому якісному рівні. Саме для чоловічого гурту, який є  унікальним в області, який працює як у вокальному так і в інструментальному жанрі створювався цей проект. Результатами якого можна було б вважати одним із пунктів програми створення музичних композицій, треків та авторських робіт гурту,які були б використані для проведення заходів різного рівня, що позитивно сприяли б  розвитку колективу. Бо вони постійні учасники концертно-мистецьких заходів Дергачівського району, м. Харкова та Харківської області. Неодноразові переможці міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних та районних фестивалів-конкурсів. Сьогодні не можливо уявити культурне життя району без участі народного аматорського гурту «Перфоменс».

  Цифровий мікшерний пульт  міг бути використаний для проведення заходів різного рівня, що позитивно сприяли б  розвитку колективу.

  Але сьогодні цей мікшерний пульт дав можливість вплинути на розвиток культурної сфери району в цілому. Бо найпоширенішою формою культосвітньої сфери клубних закладів є клубні форму­вання - любительські об’єднання, клуби за інтересами, гуртки, секції, студії та колективи. Завдяки отриманій можливості мати сучасний мікшерний пульт аматорські колективи Будинку культури мають можливість покращити творчу діяльність, зводити звук, який виходить від самих  різних джерел, наприклад від комп’ютера, мікрофона,  mp3-плеєра, CD-програвача в єдине гармонійне звучання. Тому цифровий мікшерний пульт – був важливою зовнішньою складовою для самодільних артистів і сучасних музикантів.

  Дергачівський район, єдиний в області, який може пишатися кількістю колективів, які носять почесне звання «народний», «зразковий», а саме 26  і 40 клубних формувань. Спрямовуючи свою роботу на збереження й розвиток самодіяльної народної творчості, задоволення культурних та естетичних потреб населення, ми маємо можливість, завдяки новітньому пульту зробити роботу запису демки в живому вигляді. Крім того, цифровий мікшерний пульт дозволяє втілити задумані плани і відкрити нові можливості для творчого життя аматорських колективів Будинку культури.

  Сьогодні колективи  можуть збільшувати програму, працювати над цікавим музичним матеріалом, творити та демонструвати інноваційні форми техніки виконання з сучасним цифровим мікшерним пультом. Якість звуку суттєво відрізняється у кращу сторону. Головне, що відрізняє цифровий мікшерний пульт від аналогового попередника – це швидкість налаштування, можливості програмування, наявність великої кількості ефектів, що дозволяє створювати високоякісний звук, впровадження в творчий процес новітніх прийомів аранжування, можливість записувати свої власні живі виступи, які відповідають сучасним вимогам громадського суспільства.« повернутися до списку новин