Осінній легкоатлетичний крос серед школярів закладів освіти району

17 жовтня на стадіоні «Дергачі» відбулися змагання найшвидших  -  осінній легкоатлетичний  крос серед школярів закладів освіти району. Традиційно це наймасовіші змагання, у яких із задоволенням взяли участь понад двохсот школярів  із 17 закладів. У змаганнях взяли участь команди юнаків та дівчат у двох вікових групах -   8-9 та 10 -11 класи. Всі дівчата змагалися у кросі на 500 м, а юнаки на 1000 м. За сумою найкращих результатів у командному заліку найкращими були юні спортсмени Солоницівського ліцею №3 - І місце, Солоницівського ліцею №1 -ІІ місце, Подвірського ліцею – ІІІ місце. Далі місця розподілились  у наступному порядку – Пересічанський ліцей, Русько-Лозівський ліцей, Вільшанський ліцей, Дергачівський ліцей №3, Безруківський ліцей, Прудянський ліцей, Козачолопанський ліцей, Великопроходівський ліцей, Дергачівський ліцей №1, Солоницівський ліцей  №2, Дворічнокутянський ліцей, Дергачівський ліцей №2 та Цупівська гімназія. В особистому заліку серед дівчат молодшої групи  найкращою була Якушко Валерія (Солоницівський ліцей №3) – І місце, ІІ місце – Просвєтова Ірина ( Дергачівський ліцей №1), ІІІ місце – Кравчук Катерина  (Прудянський ліцей). Старші дівчата показали наступні результати –І місце Прядко Марія (Подвірський ліцей), ІІ місце Зленко Маріне (Солоницівський ліцей №3), ІІІ місце – Чемова Маргарита (Солоницівський ліцей №2).   Серед  молодших юнаків найкращими були – Чібісов  Владислав  та Гавриш Павло (Пересічанський ліцей), Поздняков Давид (Прудянський ліцей).У старшій групі І місце – Понижай Владислав (Подвірський ліцей), Кіріченко Єгор (Дергачівський ліцей №3) та ІІІ місце Іщенко Данило (Дергачівський ліцей №2).   Вітаємо переможців та всіх,  хто із задоволенням провів чудовий  осінній день!