2 лютого 2018 року у відділі освіти відбулась нарада заступників директорів

2 лютого 2018 року у відділі освіти відбулась нарада заступників директорів з приводу реєстрації випускників 11-х класів для проведення державної підсумкової атестації у формі ЗНО та ЗНО – 2018. На нараді також виступила головний спеціаліст міграційної служби, яка надала детальну інформацію щодо документування осіб, яким виповнилось 14 років.

З 6 лютого 2018 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

19 березня 2018 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 2 квітня 2018 року.

Програма реєстрації буде розміщена на  веб-сайті УЦОЯО testportal.gov.ua.

Відповідно до вимог чинного законодавства реєстрація відбувається тільки за паспортом громадянина України.

До уваги випускників та їх батьків!!! Всі організаційні питання, які можуть виникнути у ході реєстрації, вирішуються у закладі освіти (у школі). Пакети реєстраційних документів відправляє поштовим повідомленням тільки відповідальна особа у закладі освіти.

Бажаємо всім випускникам зробити правильний вибір та показати під час ЗНО (ДПА) високий результат навчання у школі протягом 11 років.