Підсумки проведення IІ (обласного) туру Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби»

27 грудня 2018 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради відбулися краєзнавчі читання за матеріалами обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надій і боротьби».
До участі в акції було подано близько 70 учнівських робіт, які представляли 23 райони Харківщини.
В рамках обласного етапу Всеукраїнської акції «Українська революція: 100 років надій і боротьби» учасники відвідали Музей пам’яті жертв Голодомору. Під час екскурсії до музею були передані пошукові роботи учнів, які досліджували події часів Голодомору у населених пунктах Харківщини.
Учасники обласного етапу акції були нагороджені грамотами КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» та краєзнавчою літературою за тематикою акції.

Вітаємо переможців IІ (обласного) туру Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби»!!!
- Туз Анну, ученицю 11 класу Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» Дергачівського Будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області на базі Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Військова діяльність Петра Болбочана на Харківщині та історична пам'ять про неї» у номінації «Українська революція – доба національного державотворення». Керівник гуртка Лобойко Т.П.;
- Баштенка Олексія, учня 8 класу Комунального закладу «Полівська гімназія» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Діяльність Української Центральної Ради (березень 1917 – квітень 1918)» у номінації «Українська революція – доба національного державотворення». Керівник Василець В.О.