Підсумки I (районного) туру Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби»

Підведені підсумки I (районного) туру Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби», яка проводилась з метою громадянського виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність.

Вітаємо переможців:
- Туз Анну, ученицю 11 класу, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» Дергачівського Будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області на базі Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Військова діяльність Петра Болбочана на Харківщині та історична пам'ять про неї» у номінації «Українська революція – доба національного державотворення». Керівник гуртка Лобойко Т.П.;
- Баштенка Олексія, учня 8 класу Комунального закладу «Полівська гімназія» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Діяльність Української Центральної Ради (березень 1917 – квітень 1918)» у номінації «Українська революція – доба національного державотворення». Керівник Василець В.О.