Відділ освіти Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Спільне засідання оргкомітету та журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році

3 квітня 2018 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося спільне засідання оргкомітету та журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році, на якому було підбито підсумки ІІІ етапу та визначено переможців конкурсу з номінацій «Вихователь дітей раннього віку», «Вихователь дітей різновікової групи» та «Вихователь старшого дошкільного віку». Оргкомітетом на підставі рішень фахових журі та результатів трьох етапів змагання у ІІ (обласному) турі конкурсу відповідно до Положення про обласний конкурс «Кращий вихователь Харківщини визначено:

у номінації «Вихователь дітей раннього віку»:

Лауреат – ІІ місце Маслій Н.В. – вихователь Дергачівського навчально-виховного комплексу № 1 Дергачівської міської ради Дергачівського району.

Вітаємо нашу колегу!