Відбулося методичне об’єднання для вихователів-методистів району

22 січня на базі  Солоницівського дошкільного навчального закладу  (ясел-садка) «Веселі чоловічки» комбінованого типу Солоницівської селищної ради Дергачівського району Харківської області  (директор Пенделя В.М.) відбулося методичне об’єднання для вихователів-методистів району за участю методиста інформаційно-методичного центру відділу освіти Дергачівської районної державної адміністрації Прасол І.О.,за темою «Використання ЛЕГО конструктора в освітньо-виховному процесі  закладів дошкільної освіти».

До уваги учасників методичного об’єднання було запропоновано заняття з використанням LEGO конструктора.

Заняття «Уроки доброти» провела практичний психолог Ликова А.В., яка працювала за методикою форм взаємодії, взаємодопомоги з однолітками, працюючи з конструктором LEGO; формуючи у дітей впевненість і рішучість    Під час заняття-гри з ЛЕГО-конструювання в молодшій групі «Подорож в країну LEGO» (вихователь Євтушенко І.М.) вихованці допомагали прибульцю врятувати звірів, розвиваючи зорове і просторове сприйняття, наочно-дієве мислення, виховуючи у дітей вміння працювати в колективі однолітків, допомагаючи один одному при спільному  конструюванні.

Цікаво було спостерігати за дослідницько-експериментальною роботою  дітей старшої групи «Семиквітка» (вихователь Буланцова О.М.) де дошкільнята вчилися досліджувати об’єкти, логічно мислити, робити самостійні висновки, аналізувати, узагальнювати, використовували в своїх відповідях набутий раніше об’єм знань за допомогою конструкторів LEGO . На занятті виховувалось бережне ставлення до природних ресурсів (води) та раціональне використання води.