Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Засідання РМО вчителів німецької та французької мов

26 лютого  на базі  КЗ «Солоницівський ліцей № 1»    відбулося засідання РМО вчителів німецької та французької мов за темою  «Від творчого учителя до креативного учня». Своїм багатим досвідом поділилася вчитель французької мови Лісна Л.М., спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. В ході роботи було заслухано її доповідь  «Особливості роботи з обдарованими дітьми на сучасному етапі розвитку іншомовної освіти» та відвідано урок у 5-А класі за темою «Спорт та дозвілля». За «круглим столом» вчителі французької мови обговорили нагальні питання роботи з обдарованими дітьми та визначили пріоритетні напрями та перспективні шляхи цієї роботи.