Заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України в закладах загальної середньої освіти

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Ця дата увійшла до національного календаря, як велике державне свято України. Саме 22 січня 1919 року, на площі перед Київською Софією, відбулась подія про яку мріяли покоління українських патріотів. На волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР і ЗУНР.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в закладах загальної середньої освіти організовано та проведено ряд заходів:

-  єдина година спілкування «Соборна Україна – одвічна мрія народу»;

- учнівська конференція «Ідея Соборності України: минуле, сучасне, майбутнє»;

- уроки історії України «Історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки»

У шкільних бібліотеках оформлені тематичні виставки літератури на тему «22 січня – День Соборності України».

Всі заходи були спрямовані на те, щоб ще раз переконатися, що в якому б куточку країни ми не мешкали, якою б мовою не спілкувалися, наші серця об’єднані любов`ю до України.