Управління освіти, культури і туризму Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Підсумки районного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Припутень – птах 2018 року в Україні»

Підведені підсумки районного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Припутень – птах 2018 року в Україні» (далі - акція).
Метою акції було привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи.

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнської
природоохоронної акції «Припутень – птах 2018 року в Україні»!

Абсолютних переможців:

- Пузач Анастасію, ученицю 7 класу КЗ «Солоницівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Краща науково-дослідницька робота»). Керівник Глухова Л.П.;
- Бондаренка Валерія, учня 7 класу КЗ «Солоницівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Краща науково-дослідницька робота»). Керівник Глухова Л.П.;
- Левченко Єлизавету, КЗ «Солоницівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Краща науково-дослідницька робота»). Керівник Глухова Л.П.;
- Долініну Софію, ученицю 7 класу КЗ «Солоницівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Краща науково-дослідницька робота»). Керівник Глухова Л.П.;
- Мамедова Данила, учня 1 класу КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Краща науково-дослідницька робота»). Керівник Биченко В.М.;
- Тарасову Анастасію, ученицю 10-А класу КЗ «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Лебедь Г.О.;
- Шевченко Віолету, ученицю 6-Б класу КЗ «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Лебедь Г.О.;
- Твердохліб Анну, ученицю 8-В класу КЗ «Пересічанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Краща поробка»). Керівник Твердохліб О.В.;
- Табунова Руслана, учня 8-В класу КЗ «Пересічанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»);
- Горішнього Олексія, вихованця гуртка образотворчого мистецтва Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області на базі КЗ «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник гуртка: Гуман П.М.;
- Дісковську Світлану, ученицю 11 класу КЗ «Токарівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Токар М.М.;

І місце:

- Горішнього Олексія, вихованця гуртка образотворчого мистецтва Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області на базі КЗ «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник гуртка Гуман П.М.;
- Єгорова Єлізара, вихованця гуртка образотворчого мистецтва Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області на базі КЗ «Солоницівський ліцей №1» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник гуртка Крутьєв В.В.;
- Журавльову Олену, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області на базі КЗ «Солоницівський ліцей №1» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник гуртка Крутьєв В.В.;
- Бескоровайного Данила, учня 2 класу КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Надолішина Ю.Ю.;
- Кабака Артема, учня 10-А класу КЗ «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Лебедь Г.О.;
- Романенко Вікторію, ученицю 8-Б класу КЗ «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Лебедь Г.О.;
- Гончаренка Віталія, учня 10 класу КЗ «Пересічанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»);
- Пономаренко Олександру, ученицю КЗ «Дворічнокутянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Сирова В.А.;

ІІ місце:

- Гриценко Катерину, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області на базі КЗ «Солоницівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник гуртка Крутьєв О.В.;
- Дадаєву Віку, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області на базі КЗ «Солоницівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник гуртка Крутьєв О.В.;
- Денисенко Анну, ученицю 11 класу КЗ «Вільшанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Гончар Н.М.;
- Лазуренко Альбіну, ученицю 7-А класу КЗ «Пересічанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»);
- Єременка Сергія, учня 5-Б класу КЗ «Пересічанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»);
- Хоролець Владиславу, ученицю 4 класу КЗ «Токарівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Лінькова Т.М.;

ІІІ місце:

- Бондаренка Валерія, учня 7 класу КЗ «Солоницівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Глухова Л.П.;
- Шевченко Софію, ученицю 7-Б класу КЗ «Вільшанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Гончар Н.М.;
- Гаврюшенко Тетяну, ученицю 8-А класу КЗ «Вільшанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Гончар Н.М.;
- Саєнко Анну, Тутову Ангеліну, Коноваленко Дар'ю, Стріляну Сніжану, учнів 7-А класу КЗ «Пересічанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»);
- Кулікову Альбіну, ученицю 6 класу КЗ «Токарівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Мальцева О.В.;
- Корінько Катерину, вихованку КЗ «Дворічнокутянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Бузівська А.І.;
- Перевєрзєву Вікторію, ученицю 7 класу КЗ «Прудянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Колісніченко Н.В.;
- Бондаренко Крістіну, ученицю 7 класу КЗ «Прудянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Колісніченко Н.В.;
- Харченко Анастасію, ученицю 9-А класу КЗ «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Бабенко М.М.;
- Олітто Олександру, ученицю 9-А класу КЗ «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Бабенко М.М.;
- Нечай Єлизавету, ученицю 9-А класу КЗ «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Бабенко М.М.;
- Пархоменко Марію, ученицю 6-Б класу КЗ «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Бабенко М.М.;
- Тарасюка Віктора, вихованця гуртка «Пізнай свій рідний край» Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області на базі КЗ «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Лагута Г.Г.;
- Волкову Єлизавету, ученицю 10-Б класу Дергачівської вечірньої (змінної) школи Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»).



« повернутися до списку новин