Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

15 лютого 2018 року в Цупівському НВК відбулося РМО вчителів початкових (четвертих) класів

15 лютого 2018 року в Цупівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний заклад» відбулося районне методичне об’єднання вчителів початкових (четвертих) класів. За темою «Розвиток креативності вчителів». Урок-метелик. Інтелект кафе. Форма проведення майстер клас. Під час засідання вчителі обговорювали реформу освіти «Нова українська школа» та питання щодо підготовки і проведення ДПА у 4 класах 2017-2018 н.р.

Упродовж тренінгу були застосовані вправи:

• «Емпатія» (привітання»;
  • «Джоффер» (обмін думками);
  • «Конверт проблем» (рішення проблем сучасної школи);
  • «Казковий салат» (вгадати казку перероблену на новий лад та придумати власну);
  • «Портрет вчителя» (створення портрету неуспішного та успішного вчителя);
  • «Крила метелика» (прослуховування притчі та перегляд відеозапису).

Всі учасники брали активну участь у тренінгу та отримали позитивний заряд емоцій. Десертом став святковий концерт «З любов’ю в серці» присвячений Дню кохання.