Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

9 січня 2018 року розпочато реєстрацію на ПРОБНЕ ЗНО – 2018

9 січня 2018 року розпочато реєстрацію на ПРОБНЕ ЗНО – 2018

До уваги випускників 11-х класів закладів загальної середньої освіти, їх батьків, керівників навчальних закладів та вчителів!

Сьогодні, 9 січня 2018 року розпочато реєстрацію на пробне ЗНО – 2018, яка здійснюється на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. У розділі сайту «Пробне ЗНО» розміщено детальну інформацію щодо процедури реєстрації.

Оплата пробного ЗНО здійснюється за рахунок фізичних, або юридичних осіб та її вартість становить 129 грн. за один предмет.

ВИМОГИ ДО РЕЄСТРАЦІЇ ОСІБ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОБНОМУ ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ 2018 РОКУ    Читати далі

(Наказ Харківського РЦОЯО від 05.12.17 № 81-О)

Загальні положення

1. Дія цих вимог поширюється на закріплені за Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти (далі — ХРЦОЯО) області для обслуговування (Полтавська, Сумська, Харківська).

2. Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО, здійснюється на підставі заяв таких осіб (далі — реєстраційна заява).

3. У реєстраційній заяві має бути вказана така інформація про особу: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса, перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту, населений пункт, де особа буде проходити пробне ЗНО (з установленого переліку), категорію випускника.

Особи, які потребують перекладу завдань пробного тесту мовами національних меншин, окрім перекладу російською мовою, повинні повідомити про це ХРЦОЯО під час реєстрації.

Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах пробного ЗНО, повинні повідомити про це ХРЦОЯО під час реєстрації:

-особи з порушеннями опорно-рухового апарату, особи, які одужують після травм – про потребу виконання роботи в аудиторії на першому поверсі;

-глухі та особи з порушеннями слуху – про необхідність присутності перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО;

-особи, які користуються виробами медичного призначення, – про їх наявність.

4. У разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів особа може зареєструватися для складання тесту лише з одного із цих навчальних предметів.

5. Реєстрація для участі в пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО з обраного(их) особою навчального(их) предмета(ів) на рахунок, зазначений у реквізитах, що формуються одночасно з реєстраційною заявою.

6. Реєстрація на участь у пробному ЗНО здійснюється у строки, що встановлюються Українським центром оцінювання якості освіти.

 

Формування та оформлення реєстраційної заяви

7. Сформувати реєстраційну заяву особа повинна самостійно, скориставшись спеціальним сервісом, розміщеним на веб-сайті ХРЦОЯО.

8. Після заповнення електронної форми реєстраційної заяви, особа повинна:

роздрукувати реєстраційну заяву та реквізити для сплати кожного замовленого предмета окремо;

власноруч оформити реєстраційну заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО;

оплатити послуги в будь-якому банку або on-line протягом трьох робочих із дня створення реєстраційної заяви, але непізніше трьох робочих з

останнього дня визначеного строку реєстрації;

перевірити оплату та надходження заяви через десять робочих днів із дня оплати та відправки реєстраційної заяви.

9. Протягом періоду реєстрації особа може додати предмет пробного ЗНО. У такому разі особа має надіслати реєстраційну заяву повторно.

10. Для кожної особи, яка заповнила електронну форму реєстраційної заяви на веб-сайті ХРЦОЯО створюється інформаційна сторінка «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», доступ до якої здійснюється за персональним кодом та РІN-кодом.

На інформаційній сторінці розміщується:

згенерована реєстраційна заява;

реквізити для сплати кожного замовленого предмета окремо;

інформація щодо отримання заяви;

інформація щодо отримання оплати;

запрошення та картка учасника пробного ЗНО;

доступ до сервісу з визначення результатів пробного ЗНО;

опитувальник (у разі необхідності).

11. Не пізніше ніж за два тижні до проведення пробного ЗНО особа отримує доступ до інформації про місце та час проходження пробного ЗНО. Інформування здійснюється у формі запрошення на пункт проведення пробного ЗНО. Додатком до Запрошення є Картка учасника пробного ЗНО, яка надається учасником у пункті проведення ЗНО для проставляння відміток про проходження пробного ЗНО.

 

Фінансові зобов’язання

12. Особа, яка зареєструвалася, але бажає відмовитися від участі у пробному ЗНО, протягом чотирнадцяти днів (ураховуючи останній день визначеного строку реєстрації) надсилає відповідну заяву. У разі невиконання зазначеної умови, кошти, сплачені за участь у пробному ЗНО, залишаються у розпорядженні Харківського регіонального центру оцінювання якості освітидля виконання його статутних завдань згідно з чинним законодавством (аб. 4 п. 1.6 Наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України та Міністерства фінансів України від 23.07.10 р. № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами»), при цьому особа має право отримати комплект тестових матеріалів пробного ЗНО у відповідному пункті проведення протягом трьох робочих днів (ураховуючи день проведення).

13. Особа, яка зареєструвалася, але не взяла участь у пробному ЗНО, має право отримати комплект тестових матеріалів пробного ЗНО у відповідному пункті проведення протягом трьох робочих днів (ураховуючи день проведення).

У разі невиконання зазначеної умови, кошти, сплачені за участь у пробному ЗНО, залишаються у розпорядженні Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти для виконання його статутних завдань згідно з чинним законодавством (аб. 4 п. 1.6 Наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України та Міністерства фінансів України від 23.07.10 р. № 736/902/758 «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами»).

14. Особа, яка сплатила кошти за участь у пробному ЗНО пізніше трьох робочих днів після останнього дня визначеного строку реєстрації, не підлягає реєстрації, а сплачені кошти повертаються на підставі письмової заяви.

 

Прикінцеві положення

15. Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти не несе відповідальності за невиконання, прострочення виконання або інше неналежне виконання зобов’язання та недоліки у виконаних роботах або наданих послугах, якщо доведе, що вони виникли з вини самого споживача (п. 6 ст. 10 Закону України «Про захист прав споживачів»).« повернутися до списку новин