Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Семінар «Забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою в умовах упровадження нового Держстандарту початкової освіти»

21 червня 2018 року з метою подальшого визначення шляхів реалізації всіх компонентів концепції «Нова українська школа» КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» разом із відділом освіти Куп’янської міської ради у м. Куп’янськ проведено науково-практичний семінар «Забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової освіти».

Під час роботи семінару:

– актуалізовано питання наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової освіти;

– підвищено рівень компетентності керівників районних (міських, ОТГ) методичних служб із питань розв’язання основних завдань модернізації змісту дошкільної та початкової освіти (реалізації принципу інтеграції в освітньому процесі та блочного підходу до планування) і формування сучасного освітнього середовища;

– окреслено завдання районних (міських, ОТГ) методичних служб щодо організаційно-методичного супроводу впровадження освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» і освітніх програм закладів загальної середньої освіти І ступеня.

Учасники семінару ознайомилися з кращими практиками методичної роботи з педагогами з питань наступності між дошкільною та початковою освітою в закладах освіти м. Куп’янська.

Уперше під час обласного семінару запроваджено інноваційну форму методичної роботи – тематичні івенти: «Здоров’я дитини – запорука успішного майбуття»; «Як забезпечити якість освітнього процесу? Сучасний учитель як провідник змін»; «Впевнений старт» – фундамент успішності дитини в Новій українській школі»; «Нова школа – нові можливості. STREAM, STEM-освіта: від старту можливостей до старту досягнень»; «Інклюзивна освіта: можливості обмежені, здібності безмежні»; «Бути медіаграмотним – це бути сучасним і успішним».

Усього в заході взяла участь 41 особа ¬– завідувачі і методисти районних, міських, ОТГ методичних служб.

 « повернутися до списку новин