У Києві з 01 по 04 грудня відбулися змагання з командних ігор «Cool Games» серед школярів

«Cool Games» - всеукраїнський спортивно-масовий захід для учнів і учениць 9-17 років, який не потребує спеціальної підготовки, покликаний запровадити інноваційні підходи до проведення уроків з фізичної культури в школах, заохотити школярів займатися руховою активністю, залучити їх до систематичних занять фізкультурою та подальшої популяризації здорового способу життя.
  Одна з головних цілей проведення змагань - започаткувати новий формат проведення уроків фізичної культури, зробити їх яскравими та привабливими для молоді.
  У змаганнях взяли участь близько 550 школярів з 24 областей України та Києва. Харківську область представляла команда з м. Дергачі, в яку входили учні КЗ "Дергачівський ліцею №3", а саме, Мамедова Аріна (5-Г клас), Грицюк Ростислав (5-Г клас), Лютова Дар’я (5-Б клас), Нестеренко Леонід (5-Б клас).
Відбіркові змагання відбудулися в Міжнародному дитячому центрі “Артек” та Міжнародній тенісній академії в Пущі-Водиці (Київська обл), а фінальні, 4 грудня, в столичному спортивному комплексі “Меридіан”.
  Цікаві естафети та рухливі командні ігри “Біатлон”, “Гулівер”, “Конвеєр”, “Сухий басейн”, “Фортеця” не залишили байдужими ні учасників ні вболівальників.
  Учні гідно представили нашу область та були нагороджені дипломом.
  Бажаємо нашим юним спортсменам успіхів і перемог у спорті та житті!