Учні Дергачівської ДЮСШ стартували у Чемпіонаті Харківської області з волейболу

23 жовтня учні Дергачівської ДЮСШ стартували у Чемпіонаті Харківської області з волейболу. Загалом у "Дитячій лізі" Дергачівська ДЮСШ буде представлена 8 командами юнаків і дівчат у старшій і середній групі. Нам довірили проведення 2 етапів серед дівчат старшої(9-11 листопада) і середньої(16-18 листопада) групи. Бажаємо у дебютних для команд іграх набратися досвіду для майбутніх перемог. Вітаємо команду Великопроходівського ліцею(тренер-викладач ДЮСШ Медяник О.Г.) і Дергачівського ліцею #3(тренер-викладач ДЮСШ Гресь А.Ю) з дебютним виступом і бажаємо спільно створеній команді перемоги 28 жовтня!