Обласний фестиваль буктрейлерів «Читаймо Олеся Гончара!»

Учні закладів загальної середньої освіти району з 3 по 30 квітня 2018 року брали участь в обласному фестивалі буктрейлерів «Читаймо Олеся Гончара!», присвячений 100-річчю від дня народження письменника.

На Фестиваль подано 31 робота учнів і вчителів Харківської області, зокрема від Дергачівського району - 5  робіт (Дергачівський НВК «ЗШ-ДЗ», Солоницівський колегіум, Козачолопанський НВК, Дергачівська гімназія №3, Безруківський НВК).

Спільним рішенням оргкомітету та журі Фестивалю визначено 17 переможців: І місце – 4 роботи, ІІ місце – 5, ІІІ місце – 8.

Вітаємо  наших переможця та призера – Максименка Артема і Гаврішкевич І.В. (Безруківський НВК) - I місце, Лютову Анастасію і Кантемир Л.М. (Дергачівська гімназія №3) - III місце.