Перемога Єрмакової Марії на III Міжнародному конкурсі-фестивалі музичного та художнього мистецтва "Жайворонок"

ВІТАЄМО Єрмакову Марію, ученицю 5-Г класу КЗ «Дергачівський ліцей №3», з блискучою перемогою на III Міжнародному конкурсі-фестивалі музичного та художнього мистецтва "Жайворонок", що проходив з 18 по 21 жовтня 2018 р. в м. Мішкольц, Угорщина. Серед багатьох конкурсантів з Європи, Марійка, під керівництвом Таранова Р.О., стала лауреатом I ступеню в номінації інструментальне мистецтво, гітара, в середній віковій групі.

Глядачі привітали маленьку артистку гучними оплесками. А журі конкурсу, до складу якого входили провідні спеціалісти, авторитетні фахівці в сфері музики, гідно оцінили здібності дергачівської гітаристки.

З величезною радістю хочемо привітати Марію та викладача з високими результатами. Величезну вдячність висловлюємо голові Дергачівській районній державній адміністрації

К.С. Жидкову  за підтримку і вагому допомогу.

Бажаємо Єрмаковій Марії та керівнику Таранову Р.О. нових перемог, вдосконалювати свій власний талант та досягати нових мистецьких вершин!