Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

19-20 лютого у закладах загальної середньої освіти Дергачівського району були проведені заходи присвячені  вшануванню  подвигу  учасників  Революції   гідності  та увічнення  пам’яті  Героїв  Небесної   Сотні. Для учнів були проведенні години спілкування, засідання «круглі столи», семінари, лінійки-реквієм «Герої не вмирають». В шкільних бібліотеках організували тематичні виставки «Україна в боротьбі за державність». Діти ще раз переконались, що слово патріотизм – це не пусті лозунги, це дійсна любов і відданість Вітчизні.