Районні змагання з легкоатлетичного чотириборства серед школярі

10 жовтня на стадіоні «Авангард» міста Дергачі відбулися змагання юних легкоатлетів Дергачівщини. У змаганнях взяли участь близько двохсот школярів із 18 закладів. У командному заліку найкращими були юні спортсмени Дергачівського ліцею №1 та Дергачівського ліцею №3, що розділили між собою І-ІІ місце, Солоницівського ліцею №1 – 3 місце, Солоницівського ліцею №3 - 4 місце, Козачолопанського ліцею – 5 місце. Далі місця розподілились у наступному порядку – Русько-Лозівський ліцей, Пересічанський ліцей, Протопопівська гімназія, Дергачівський ліцей №2, Вільшанський ліцей, Безруківський ліцей, Великопроходівський ліцей, Слатинський ліцей, Ветеринарний ліцей, Цупівська гімназія та Токарівський ліцей.

Вітаємо переможців та всіх, хто з користю провів чудовий день!