Виступи-лекції бандуриста Віталія Мороза в закладах освіти Дергачівського району

У рамках заходів до 100-річчя від Дня Соборності України до учнів закладів освіти Дергачівського району завітали Віталій Янов, член Координаційної ради з національно-патріотичного виховання при Харківській ОДА, Віталій Мороз, мандрівник-бандурист з Полтавщини, голова ГО «Всеукраїнська Молода Просвіта», Максим Радченко, директор КЗ «Харківський обласний центр молоді».

Школяри з цікавістю і захопленням слухали дивовижну і мелодійну гру на бандурі, яка супроводжувалась виконанням пісень та розповіддю про минуле нашого славного українського народу, про традиції кобзарського мистецтва та про трагічні сторінки кобзарства в Україні.

На кінець зустрічі учні разом з бандуристом В.Морозом заспівали під супровід бандури українські народні пісні.