Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, з метою патріотичного виховання молоді, щоб вберегти пам’ять та віддати належну честь воїнам в закладах освіти  відбулися  тематичні заходи:  конференції на тему «Афганська війна – як це було», бесіди «Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану», уроки історії, зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав. Учні говорили про історію та військовий конфлікт на території Демократичної республіки Афганістан, подивилися документальний фільм «Війна від першого лиця». Також учні взяли участь у виставці малюнків «Мій біль – Афганістан».