Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Профорієнтація з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого

 

Профорієнтація

з Національним юридичним університетом

імені Ярослава Мудрого

 

     В грудні на базі Дергачівського ліцею №2, Дергачівської гімназії №3 відбулася зустріч асистента кафедри адміністративного права Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого Зелінської Яни Сергіївни, завідувача  сектору у справах молоді та спорту Дергачівської РДА Марєйкіної В.Л., методиста інформаційно-методичного центру відділу освіти Дергачівської РДА Марєйкіної О.Л. на якій розглядалися питання про проведення спільних заходів з метою реалізації завдань, визначених Указом Президента України від 14 листопада 2017 року №361/2017 «Про оголошення в  Україні  2018  року   Роком   реалізації   правопросвітницького    проекту «Я маю  Право!» та заходів спрямованих на роз’яснення особливостей вступної кампанії 2018 року.

    Для учнів 10-11 класів було проведено пізнавальну лекцію щодо адміністративних правопорушень неповнолітніх, їх види та покарання. Переглянувши презентацію про академію ім. Ярослава Мудрого, майбутні випускники ознайомилися з факультетами, студентськими та позаурочними заходами.

     З цією метою, на зазначену тематику будуть продовжені зустрічі із учнями старших класів закладів загальної середньої освіти Дергачівського району з науково-педагогічними працівниками та студентами Університету.

    Ми вдячні викладачам вузу за плідну співпрацю.« повернутися до списку новин