Управління освіти, культури і туризму Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Традиційний відкритий турнір з карате «МІСТО ЛЕВА» - фінал Кубку ВСОСКБ «UNITED BUDO CUP 2018»

24 листопада відбувся традиційний відкритий турнір з карате «МІСТО ЛЕВА» - фінал Кубку ВСОСКБ «UNITED BUDO CUP 2018» , в якому вже вкотре змагалися вихованці Дергачівської ДЮСШ (тренер Поддубова А. І.). Наша команда здобула 11 медалей в особистих змаганнях - з них 4 золотих. Також здобуті золоті і срібні медалі в командних видах серед хлопців 10-11 років. Бойченко Єфім здобув дві золотих медалі в ката, дебютантка із Солоницівського НВК "Перлина" 8-річна Суліма Катя привезла дві бронзові медалі, як і Желновач Юлія з КЗ "Солоницівського ліцею №1". Також переможцями і призерами стали Звєрєв Гліб, Рачик Ігор, Трубчанін Кирило, Ковальов Ілля, Нужна Софія.