«Простір світла. Моє місто»!

17.05.2018 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся День світла «Простір світла. Моє місто»! В цьому заході взяли участь учні Великопроходівського НВК, Руськолозівського НВК та Солоницівської гімназії № 3.

Лабораторія цифрового релейного захисту та автоматизації, лабораторія систем керування електроприводами та електричних апаратів, науково-дослідницький центр світлотехнічних вимірювань, лабораторія світлового дизайну презентували свої роботи та дослідження.

Зустріч проходила у жвавій полеміці. Діти задавали питання, мали змогу власноруч виконати експеремент та побачити, як проходить сам процесс дослідження.

Бажаємо успіхів та наснаги майбутнім дослідникам!