Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Виїзне РМО вчителів початкових класів

   За підтримки начальника Управління освіти, культури та туризму Н.Давидової., за сприяння профспілки працівників освіти та голови профспілки Серенко В.М., при тісній злагодженій роботі ІМЦ та методиста Т. Деменко. у рамках РМО вчителів початкових класів ( 3 клас)  18 жовтня відбувся виїзний семінар до Фельдман екопарку.

  Головна подія осені-бал хризантем в Фельдман екопарку. Вчителі РМО стали учасниками фантастичного квіткового шоу. Різноманітні, дивовижні флористичні композиції, і море квітів різних відтінків і вишуканих барв. Перед кожним постає біля 40 тисяч  «королев осені», (так поетично називають хризантеми), а також квіткові скульптури і художні композиції з них.

  Вчителі районного методичного об?єднання 3 класів задіяли декілька локацій для методичної роботи. Розпочали роботу РМО вчитель Пересічанського ліцею Сопільник Людмила Степанівна , яка організувала роботу в групах на відкритому майданчику з теми «Створення ситуації успіху для розвитку ключових компетентностей особистості та її самореалізації в аспекті НУШ» у формі ранкового кола, яке є візитівкою НУШ.

  Вивчаючи аспекти Нової української школи, керівник РМО, вчитель КЗ «Дергачівський ліцей №3» Свічкар В.І.  запропонував практичне завдання «Я тобі бажаю» і провела його на ігровому майданчику.  Затишні альтанки стали у нагоді для проведення методичного кафе та створення «Банку цікавинок» вчителем Пересічанського ліцею Блажко Раїсою Миколаївною з теми «Ключові компетентності». Усі вчителі РМО залюбки включилися в роботу, були активними учасниками, як методичної, так і розважальних програм.

 

 « повернутися до списку новин