День Святого Миколая

День Святого Миколая – це свято любові і душевної теплоти. Саме у цей день не тільки діти, але й дорослі починають вірити в чудо, тому Миколай Чудотворець допомагає втілювати в життя мрії людей.

19 грудня вихованці закладів дошкільної освіти почали святкувати  цей день. З самого ранку в стінах  садочків панувала казкова атмосфера. Дітей вбраних в святкові костюми, переповнювали емоції, вони вже знали, що сьогодні відбудеться зустріч, яку вони так давно чекали і ретельно до неї готувалися. Програма свята була різноманітною за жанрами. Прозвучали пісні: «Святий Миколай», «Морозець», «Бубонці», «Гра в сніжки», «Зимонька - зима». Кульмінацією свята був прихід Миколая Чудотворця, який привіз на своїх чарівних санчатах смачні подарунки.

Від душі бажаємо всім здійснення мрій. Нехай світ буде неймовірно прекрасним, щастя безмежним, добра. Нехай всі очі сяють світлом ясним, у серці – мир, а на душі – спокій!