Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

16 березня 2018 рокув КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради відбулися урочистості, присвячені 204-й річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка, під час яких були вручені дипломи 39-ти переможцям обласного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 45-ти – ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
            В урочистостях узяла участь Ю.О. Світлична, голова Харківської обласної державної адміністрації, яка привітала найкращих знавців української мови та творчості видатного українського митця Т.Г. Шевченка, а також їхніх наставників.
Учениця 6 класу Дергачівської гімназії №3 Ковтун Ангеліна (наставник Луханіна І.В.), учениця 4 класу Дворічнокутянської ЗОШ Гиренко Владислава (наставник Бузівська А.І.), учениця 11 класу Пересічанського НВК Лисенко Анастасія (наставник Дунаєва А.В)  були нагороджені Дипломами за І місце в обласному етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Вітаємо та бажаємо подальших перемог!