16 лютого 2018 року відбулося РМО вчителів музичного мистецтва

16 лютого 2018 року вчитель музичного мистецтва Солоницівської гімназії №3 Карпенко Марина Миронівна запросила колег Дергачівського району на виїзний семінар, який відбувся у м. Харкові. Вчителі РМО музичного мистецтва відвідали ІV Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Зимове сяйво» під патронатом засновника проекту «Творчий шанс» Аліни Мельникової (Магістр з режисури Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, актриса, журналіст, лауреат Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів, член ліги каскадерів України).

Дергачівський район на цьому фестивалі-конкурсі представляли учні Солоницівської гімназії №3  - учениця 10 класу Пасєка Софія в номінації «естрадний вокал - дебют» (керівник Карпенко Марина Миронівна), яка отримала диплом Лауреата фестивалю-конкурсу та учні 7 класу Пересічанської ЗОШ Соколова Анна і Дереча Вадим в номінації «хореографія», які отримали дипломи Лауреатів І ступеня (керівник Зуєва Анна Олександрівна – ЦДТ «Орлятко»).

Вчителі музичного мистецтва отримали велике задоволення й естетичну насолоду від фестивалю-конкурсу, звуків живої музики та підтримали думку про те, наскільки багата наша Україна дитячими талантами.