Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів дошкільної, загальної середньої освіти.

4 травня 2018 року у приміщенні управління освіти, культури і туризму Дергачівської райдержадміністрації відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів дошкільної, загальної середньої освіти.

1.   Про результати атестації педагогічних працівників у 2017-2018

О.В.Чуйко, методист служби кадрового забезпечення та зв’язків з громадськістю

2.   Про розробку статутів у новій редакції

І.В. Сафарова, головний спеціаліст управління освіти, культури і туризму

3.    Про результати впровадження в освітній процес ЗДО технології LEGO – конструювання.

В.М.Пенделя директор Солоницівського ДНЗ «Веселі чоловічки»

4.    Про організаційну діяльність закладів дошкільної освіти з обліку дітей дошкільного віку від 0 до 6 років та дітей 5-річного    віку

І.В. Сафарова, головний спеціаліст управління освіти, культури і туризму

5.    Про підготовку закладів дошкільної освіти до проведення літньої відпочинкової кампанії 2018 року.

В.В.Лесіва, методсит ІМЦ

6.    Про щорічний звіт директорів закладів дошкільної освіти

І.В. Сафарова, головний спеціаліст управління освіти, культури і туризму

Директор Солоницівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Веселі чоловічки» комбінованого типу Пенделя Валентина Михайлівна презентувала досвід роботи колективу та проінформувала присутніх про застосування педагогами закладу  технології  LEGO. Буланцова О.М. провела семінар LEGO, познайомила усіх заступників директорів закладів дошкільної, загальної середньої освіти  з наборами LEGO SYSTEM, LEGO DUPLO.Під час цього семінару заступники директорів мали змогу переконатися на власному досвіду, наскільки є дієвим  метод  конструювання для навчання.

З 2017 навчального року освітній заклад бере участь у дитячому архітектурному фестивалі «Водний світ», учасниками якого були педагоги Харківської, Дніпропетровської області та  м. Камянське. Як результат плідної праці колективу закладу отримали перемогу в номінації «Безмежний світ води».

Під час семінару всі учасники високо оцінили досвід роботи колективу ЗДО "Веселі чоловічки " та відзначили практичну значущість  використання LEGO.