Засідання районного методичного об'єднання вчителів 2-х класів

19 грудня на базі КЗ "Вільшанський ліцей" відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів 2-х класів.
Гостинно зустрічала у методичній кав'ярні колег старший учитель вищої категорії Духно В.В. Використавши ІКТ, нестандартні форми роботи, методи роботи в НУШ, Валентина Василівна ознайомила вчителів району з досвідом своєї роботи з теми "Дослідницько-пошукова діяльність школяра початкової школи".
  Вершиною заходу було дійство, представлене її другокласниками "Свято Миколая". Виразне читання віршів, чарівний спів, краса танцювальних постановок, чудові костюми, майстерна гра дітей-акторів заполонили душу глядачів-вчителів та батьків школяриків, які прийшли на свято. Цей захід став справжнім подарунком від Миколая і дітям, і дорослим.