Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Підсумки проведення районного етапу заочної обласної фотовиставки «Територія пригод - 2019»

Підведені підсумки районного етапу заочної обласної фотовиставки «Територія пригод – 2019», яка проводилась з метою популяризації мандрівок та здорового способу життя, пропаганди різних видів туризму; представлення широкій спільноті унікальної краси віддалених районів України та зарубіжжя; стимулювання творчої, пізнавальної та соціальної активності молоді, підтримки, розвитку та закріплення кращих традицій фотомистецтва, обміну досвідом між молодими фотографами-туристами та виявлення найкращих авторів робіт, виявлення сучасних тенденцій і технологій у фотомистецтві.

 

Вітаємо переможців районного етапу заочної обласної фотовиставки «Територія пригод - 2019»!!!

Абсолютних переможців:

- Переверзєву Вікторю, ученицю КЗ «Прудянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Змагання» (номінація «Спортивний туризм – змагання»);

- Клименко Діану, ученицю КЗ «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботами «Казкова Ніцца», «Розкішне Монако», «Загадкова Венеція» (номінація «За межами України»);

- Ковіну Тетяну, ученицю КЗ «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботами «Підкорена вершина», «Стежкою пригод» (номінація «Походи та мандрівки»), «У полоні чарівниці зими» (номінація «Туризм в обличчях») та серію робіт «Закохана… в осінь» (номінація «Вільні мандри»);

- Батюка Лева, учня КЗ «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області з роботами «Австрія. Зальцкомергут» (номінація «Туризм в обличчях») та «Австрія. Альпи. Зальцкомергут» (номінація «За межами України»);

- Капусник Альону, ученицю КЗ «Вільшанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Цікаве навколо мене» (номінація «Вільні мандри»);

Переможці:

- Лимаренко Софію, ученицю КЗ «Цупівська гімназія» Дергачівської районної ради Харківської області за серію робіт «Я і пори року» (номінація «Вільні мандри»);

- Новикову Діану, ученицю КЗ «Цупівська гімназія» Дергачівської районної ради Харківської області за серію робіт «Пори року: весна і літо» (номінація «Вільні мандри»);

- Шабалдас Єлизавету, ученицю КЗ «Цупівська гімназія» Дергачівської районної ради Харківської області за роботу «Лісова пригода» (номінація «Вільні мандри»);

- Хоменко Маргариту, ученицю КЗ «Цупівська гімназія» Дергачівської районної ради Харківської області за роботи «Мої незвичайні друзі», «Свято села», «Зимова казка» (номінація «Вільні мандри»);

- Пчолку Дмитра, учня КЗ «Прудянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Змагання» (номінація «Спортивний туризм – змагання»);

- Мельникович Катерину, ученицю КЗ «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Дорога додому» (номінація «Вільні мандри»);

- Сімейкіну Софію, ученицю КЗ «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Золото України» (номінація «Вільні мандри»);

- Ражика Павла, учня КЗ «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області за серію робіт «Лісові пригоди» (номінація «Вільні мандри»);

- Лагуту Віталія, учня КЗ «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Цвіт із полонин…» (номінація «Вільні мандри»);

- Лагуту Олександра, учня КЗ «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Це наші Карпати…» (номінація «Вільні мандри»);

- Семенову Анастасію, ученицю КЗ «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Краєвиди Карпат» (номінація «Вільні мандри»);

- Надолішину Вікторію, ученицю КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Водохрещення» (номінація «Вільні мандри»);

- Лук'янову Єлизавету, ученицю КЗ «Дворічнокутянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботами «Мрії збуваються», «Що? Де? Коли?» (номінація «Вільні мандри»);

- Скриннікову Валерію, ученицю КЗ «Дворічнокутянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботами «Лебедине озеро», «Водна стежина» (номінація «Вільні мандри»);

- Ковіну Тетяну, ученицю КЗ «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області за серію робіт «Велич і сила Драгобрату» (номінація «Вільні мандри»);

- Романенко Вікторію, ученицю КЗ «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області з роботами «Солодкоїжка» та «Олександрія» (номінація «Туризм в обличчях»);

- Батюка Лева, учня КЗ «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Краєвиди Альп» (номінація «За межами України»);

- Батюк Софію, ученицю КЗ «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області з роботами «Україна. Карпати» (номінація «Походи та мандрівки») та «На байдарках» (номінація «Туризм в обличчях»);

- Камєнєва Радима, учня КЗ «Вільшанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області за серію робіт «Чарівний світ навколо нас» (номінація «Походи та мандрівки»);

- Петришинець Ганну, ученицю КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Весняний подих» (номінація «Вільні мандри»);

- Волобуєву Аліну, ученицю КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Для тебе» (номінація «Туризм в обличчях»);

- Пегліванян Діану, ученицю КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботами «Таємнича дівчина» та «Ранкова кава» (номінація «Туризм в обличчях»);

- Юковську Вероніку, ученицю КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботами «Подих», «Море» (номінація «Туризм в обличчях») та «Роби, як я» (номінація «Екстремальні фото»);

- Мамедова Данила, учня КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботами «Солоне озеро» (номінація «Вільні мандри»), «Спорт протягом життя» (номінація «Екстремальне фото»), «Щаслива мить», «Через роки» та «Маленький українець» (номінація «Туризм в обличчях»).



« повернутися до списку новин