Останній четвертий модуль тренінгів з питань впровадження інклюзивної освіти

26 квітня відбувся останній четвертий модуль тренінгів з питань впровадження інклюзивної освіти. Четвертий модуль був присвячений темі «Обладнання ресурсної кімнати та її використання для всіх дітей». У семінарі взяли участь педагоги Золочівського району, а також вихователі ДНЗ, психологи, асистенти вчителів, заступники директорів, що опікуються дітьми з особливими освітніми проблемами у закладах загальної середньої освіти Дергачівщини.

Тренінг проводила тренер зі Спеціалізованого центру для дітей з особливостями розвитку «Ладо» Смехньова Т.І., яка виклала не тільки теорію про сенсорну систему і обладнання для ресурсної кімнати, але й провела майстер-клас з технік, що можуть  використовуватися у ресурсній кімнаті. Тренінг був інформативним і цікавим.