Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Перший чемпіонат області з біатлону зі стрільби з пневматичної зброї

У Харкові на спортивному лижному комплексі «Темп» пройшов перший чемпіонат області з біатлону зі стрільби з пневматичної зброї. У ньому взяли участь 64 юних біатлоніста з п'яти районів нашого регіону, а також обласного центру. Вони змагалися в двох вікових категоріях.

У групі старшій віковій групі (2006-2007 рр.н.) переміг Данило Сімкін з Дергачівської ДЮСШ, швидше за всіх подолав дистанцію 4 км і вразив всі мішені на двох вогневих рубежах. Друге місце зайняв Олексій Матраков і третє - Олексій Шип (обидва - з Харківського лижно-біатлонного клубу «Фельдман-Екопарк»).

Серед дівчат цього ж віку на вищий щабель п'єдесталу пошани піднялася Вікторія Картавцева з Вовчанської ДЮСШ. Другою тут стала її партнер по команді Ельвіра Демьянченко. Третє місце завоювала Анна Михно (КЗ «Пересічанський ліцей» Дергачівського району).

У молодшій віковій групі 2008 року народження і молодше у хлопців переміг Арсеній Казимир (ЛБК «Фельдман-Екопарк»), другим фінішував Кирило Замурей (Пархомівська ЗОШ Краснокутського району) і третім - Богдан Семенишин (Краснокутська ДЮСШ, Костянтинівський ліцей).

У дівчаток весь п'єдестал пошани дістався юним спортсменкам Харківського лижно-біатлонного клубу «Фельдман-Екопарк». Золоту медаль завоювала Соломія Шульга, срібну Катя Скоробогатова та бронзову Тетяна Тесля.

У командному заліку перше місце дісталося колективу ЛБК «Фельдман-Екопарк», друге - Вовчанської ДЮСШ і третє - Пархомівська ЗОШ Краснокутського району.

Всі переможці та призери змагань отримали медалі та пам'ятні призи з рук президента Федерації біатлону Харківської області Євгена Савіна, а також провідних Харківських біатлоністів Люби Кипяченкової і Олександра Пономаренко, які на цих змаганнях входили в суддівську бригаду.

 

 « повернутися до списку новин