Відділ освіти Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Відбувся 2 модуль тренінгів для фахівців у сфері інклюзивного навчання.

12 квітня у приміщенні управління освіти, культури і туризму Дергачівської райдержадміністрації відбувся 2 модуль тренінгів для фахівців у сфері інклюзивного навчання, який провела тренер Спеціалізованого центру для дітей з особливостями розвитку «Ладо» Остапенко Ю.В.

Тема цього модулю «Техніки реалізації інклюзивного освітнього середовища» висвітлювала проблеми ефективного будівництва інклюзивного процесу, саме як командну роботу.

У тренінгу брали участь вчителі, асистенти вчителя, психологи, заступники директора, які працюють з дітьми з особливими освітніми процесами навчальних закладів Дергачівського і Золочівського районів.