Конкурс учнівських творів «Майбутнє моєї громади»

«Майбутнє моєї громади»

Близько трьохсот випускників 2018 року Дергачівського району взяли участь у конкурсі учнівських творів «Майбутнє моєї громади».

20 грудня 2018 року Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області презентував «Практичний порадник для посадовців та депутатів місцевих рад», до якого увійшли тези переможців конкурсу. Завдяки «свіжому»  погляду та рекомендаціям молоді депутати всіх рівнів мають змогу побачити та оцінити проблеми розвитку громад та спільними зусиллями відшукати шляхи їх вирішення.

Участь у роботі круглого столу брали представники місцевого самоврядування та переможці конкурсу. Жвава дискусія окреслила моральні якості та професійні характеристики лідера громади.